Urban City: Поквапся, квартир залишилося обмаль! arrows

Головна Новини Urban City: Поквапся, квартир залишилося обмаль!

Проєкт Urban City від компанії Строй Сіті Девелопмент Груп є одним із найвигідніших інвестиційних проєктів на харківському ринку девелопмента.

Перші два будинки проєкту розпродані вже на 90%, а власники осель почали отримувати ключі від придбаних квартир.

З 352 квартир першого будинку у продажі залишились усього лише 36. Компанія-забудовник пропонує долучитися до спільноти власників квартир в Urban City:

  • у першій секції залишилось 16 квартир по 22,1 м2 вартістю 890 USD за м2
  • у другій секції – 20 квартир по 22,1 м2 вартістю 890 USD за м2

Також варто поквапитися і з придбанням квартири у другому домі Urban City: до продажу пропонуються 20 з 200 квартир за привабливими цінами: квартири 44.63м2 та 22.24м2 від 810USD за м2 до 850USD за м2

У третьому будинку продажі також йдуть дуже швидкими темпами, тож нині вільними залишилися усього лише 40% квартир. Зі 130 до купівлі пропонуються 52 вартістю від 700 до 820 USD за м2.

Нагадаємо, що Urban City – це унікальний для Харкова проєкт, який покликаний не просто ревіталізувати територію колишнього велозаводу, а й впровадити філософію здорового способу життя та розвитку сучаї міської культури. Саме тому для покращення умов життя в Urban City та надання йому ще більшої унікальності компанія Строй Сіті Девелопмент Груп підписала контракт із компанією Street Culture, яка робить найкращі урбан-парки по всій території України. Одним із найяскравіших їхніх проєктів є урбан-парк на ВДНГ у Києві. Команда Street Culture стане автором урбан-двору, передбаченого проектом Urban City.

Урбан-двір буде розроблено та реалізовано таким чином, щоб активності стали доступними для людей будь-якого віку та статі. Для дітей передбачені безпечні дитячі майданчики з різноманітними спортивними снарядами, для молоді – зони воркауту та конструкції для катання на скейтах, самокатах та BMX, для людей шанованого віку – зручні вуличні тренажери, бігові доріжки та звичайно ж велодоріжки.